Merkezi Konumda, Ferah Ve Ucuz

  • Przyjazny zwierzętom

Hotel Merkezi Konumda, Ferah Ve Ucuz Stambuł zapewnia również prywatny parking samochodowy.

Merkezi Konumda, Ferah Ve Ucuz w Stambule jest usytuowany tuż za rogiem od restauracji Istanbul Doner, która oferuje dania kuchni tureckiej.

Mc Donalds Beylikduzu jest w około 3 km, a Beylikduzu Valley Of Life leży 10 min drogi samochodem od tego hotelu. Eskule Shopping Center znajduje się w niewielkiej odległości stąd. Przystanek autobusowy Nazim Hikmet Bulvari znajduje zaledwie 10 min spacerem od hotelu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Merkezi Konumda, Ferah Ve Ucuz Stambuł
Zennube Konukevi
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Zennube Konukevi

3 km od nieruchomości
USD 110 USD 99
za noc
Radvan Home
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Radvan Home

8.0
Bardzo dobry 1 opinia
3 km od nieruchomości
USD 27 USD 24
za noc
Sueper Lueks
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Sueper Lueks

4.4 km od nieruchomości

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 02:00 do 23:30
    Wyjazd: od 02:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Jaki przystanek kolejowy znajduje się najbliżej hotelu Merkezi Konumda, Ferah Ve Ucuz?
      Najbliższy do hotelu Merkezi Konumda, Ferah Ve Ucuz przystanek kolejowy to Sirkeci, położony w 26 km stąd.
    • Czy hotel Merkezi Konumda, Ferah Ve Ucuz oferuje bezpłatne miejsca parkingowe?
      Tak, podczas pobytu w hotelu Merkezi Konumda, Ferah Ve Ucuz można zostawić samochód na parkingu za darmo.
    • Czy hotel Merkezi Konumda, Ferah Ve Ucuz jest przyjazny zwierzętom?
      Tak, zwierzęta są zazwyczaj dozwolone w hotelu Merkezi Konumda, Ferah Ve Ucuz, ale zawsze najlepiej zadzwonić wcześniej, aby potwierdzić.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Merkezi Konumda, Ferah Ve Ucuz Stambuł

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij